Preloader

HAKKIMIZDA

Fulya Pension, konukların şehrin tüm güzellik ve anılarını yaşayabilecekleri Eğirdir'in kalbinde yer almaktadır. Şık dekoru, rahat atmosferi ve yöresel lezzetleri ile Fulya Pension, gizli bir mücevherdir. Gölün ve dağların 360 derecelik panoramik manzarasını gördükten sonra, plaj kapınıza ve baktığınız her yerde pitoresk bir manzaraya sahip, doğru yerde olduğunuzu bileceksiniz.

Fulya Pension Edirgir'in merkezinde yer almaktadır. Terasta, sizi birkaç dakika içinde plajımıza götürecek özel merdivene doğru yürüyün. Güneşte yeterince eğlendikten sonra, dağların üzerinden gün batımını izlemek, kıyıdaki dalgaların çökmesini dinlemek ve taze yakalanmış deniz ürünleri yemekleri veya geleneksel Türk yemekleri ile gününüzün bitmesi için merdivenden çıkmanız yeterli olacaktır. yılın her günü taze hazırlanmış.

Ertesi sabah, açık büfe kahvaltımızın tadını çıkarmak için Fulya Pansiyon'un zirvesine çıkın, Eğirdir'in panoramik manzarasını seyrederken çayınızı yudumlayın ve gününüzün en son kadar unutulmaz olmasını nasıl planlıyorsunuz.

BİZ KİMİZ

İbrahim Ağartan, bu emekli maaşını Otuz yıldan uzun bir süredir Egirdir'de sürdürmektedir. İbrahim, dünyanın güzel kesimlerine gelmek isteyen herkesin evine emekli maaşı açma hayali kurdu. Otuz yıldan fazla bir süre sonra hala rüyasında emekli maaşı alıyor ve iki tane daha ekledi Charlys emekli aylığı ve Lale Emeklilik. Konaklama veya yerel alan hakkında sahip olabileceğiniz her türlü soru veya endişeye cevap vermekten mutluluk duyar.

 

Değerlendirmeler

img
img
img